středa 19.9 17:00 - Hluboká nad Vltavou, KC Panorama

• Společný koncert

středa 19.9 19:00 - Písek, Koncertní síň Trojice

Petr Rímský & Misitu, Jan Spálený a Petr Vašina.

Hokejisté Českých Budějovic rozhodli o výhře v Přerově hned v úvodu

PŘEROV – Budějovický Motor má další výhru! Opět, stejně jako ve středu doma proti pražské Slavii, si ji připsal zejména díky vynikajícímu nástupu do utkání. Na ledě Přerova vedli Jihočeši v utkání 4. kola Chance ligy díky aktivnímu celoplošnému hokeji už v 11. minutě rozdílem třídy 3:0. Postupně se trefili hned v prvním střídání Martin Novák, ve třetí minutě Lukáš Endál a ve zmíněné 11. minutě Cody Bradley. Hosté si pak zodpovědně drželi svůj náskok a na jejich prvním tříbodovém venkovním vítězství v sezoně už nic nezměnilo ani přerovské snížení ze 27. minuty, kdy uzavřel výsledek na konečných 3:1 domácí útočník Procházka. Poprvé v sezoně už byl alespoň na střídačce i budějovický gólman Petr Kváča, který se vrátil z kempu Colorada Avalanche.

HC Zubr Přerov – ČEZ Motor České Budějovice 1:3
(0:3, 1:0, 0:0). Branky a nahrávky: 27. Procházka (Goiš, Mašín) – 1. M. Novák (Gilbert, Endál), 3. Endál (M. Novák, Fillman), 11. Bradley (Doležal). Rozhodčí: Cabák, Vrba – Měkýš, Otáhal. Vyloučení: 4–8. Využití: 0–0.

Sestava Českých Budějovic: Strmeň – Kutlák, Fillman, Pýcha, Pavlin, Vydarený, Plášil – Čermák, J. Doktor, Babka – M. Novák, Gilbert, Endál – Beránek, Dančišin, P. Novák – Heřman, Bradley, Doležal.

Další zápas čeká Jihočechy až přesně za týden v sobotu 22. září, kdy v zápase 6. kola doma přivítají Prostějov (17.00). V zápase 5. kola Chance ligy, které je na programu ve středu 19. září, mají svěřenci trenéra Prospala volný los.