Kdy a kam

  • Ferdinand Bučina: Vzpomínka na Javorník

    Čtvrtek 23.3 16:00 - Prácheňské muzeum v Písku

    O unikátním cyklu fotografií z období protektorátu a téměř zapomenutém fotografovi přednášejí Jan Freiberg, kurátor fotografie a Tomáš Rasl, fotograf, vnuk Ferdinanda Bučiny. Doplněno ukázkami.

  • Setkání přemyslovských měst

    Čtvrtek 23.3 9:30 až 16:30 - Kulturní dům v Písku

    Po zahájení akce starostkou města Písku Mgr. E. Vanžurovou poté následuje krátký kulturní program a vystoupení nám. MK ČR PhDr. A. Matouškové a ředitele správy NPÚ ČB Mgr. P. Pavelce. Od 12.00 jsou na programu vzájemné návštěvy zástupců infocenter všech zastoupených měst, od 13.30 komentovaná prohlídka města Písku a prohlídka kulturních zařízení v Písku.

Zobrazit všechny události
 

Čerstvé Písecké postřehy: O pořádku i bazénu s místostarostou Hořánkem. Co zůstalo po bývalém Centru kultury

Právě vyšlo nové číslo týdeníku Písecké postřehy. V novoročním rozhovoru si můžete přečíst názory na spolupráci politiků i fungování úřadu od místostarosty Jiřího Hořánka (ANO). Na starosti má veřejný pořádek, řeč je tedy i o barech, hudbě a nočním klidu. Lidé z Portyče dál bojují proti lavičce pod okny. Někteří zastupitelé moc nechtěli šťourat do závěrečné bilance zaniklého Centra kultury, přečtěte si o tom víc. Taky o páteční tragické nehodě u Chlaponic.

 

Nevynechte jako vždy bohatou kulturní nabídku a taky sport, kde začíná nová rubrika - Jablko nepadlo daleko od stromu. Tentokrát přibližuje, jak se žije motokrosařům Vítu a Václavu Kovářovým. Hokejové derby Písku s Táborem se probírá s jeho aktéry ze všch stran. 

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace