Kdy a kam

 • Hudební sklepy - Něžná noc

  pátek 19.10 19:30 - Milevsko, Galerie M

  Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl.

 • Svatohavelské posvícení

  pátek 19.10 16:00 - Prachatice, Muzeum

  Upečte si metynku a vyzkoušejte krouhání a šlapání zelí.

Zobrazit všechny události
 

Čertovský rej na zimáku oslovil všechny generace

Z některých čertů šla hrůza přímo pekelná. , Autor: Josef Janda

Z některých čertů šla hrůza přímo pekelná.     Autor: Josef Janda

TÁBOR – Před středečním druholigovým utkáním mezi Táborem a Pelhřimovem proběhl na táborském zimním stadionu tradiční Čertovský rej. Ačkoliv se některé děti hned při příchodu na stadion vyděsily, brzy přišly na to, že děsit je budou jen čerti. Těch byla sice většina, ale Mikuláš s andělem nezapomněli na hezké dárky. Děti tak za básničky a písničky dostaly třeba sušenky z hokejového fanshopu i další dobroty. Čerti obdarovali čokoládovým dukátem a vystrašené dětské oči mohly nalézt klid.

 

Na své si přišli i dospělí. Před fanshopem si mohli koupit klubový hrníček se svařákem. Mnozí dlouho přemýšleli, protože krásně vyzdobených hrníčků s tematikou HC Tábor na čertovském či andělském pozadí bylo opravdu dost.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  No, přitom jeden z čertů nebyl cítit kouřem, ale za to super voněl rumem. A bylo to i vidět, chvílemi hrozilo, že se sám napíchne i na ty své vidle, s kterými šermoval až až.

  Vloženo 8.12.2017 09:50:02

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace