Kdy a kam

  • Listování: F. Backman - Co by můj syn měl vědět o světě

    středa 17.1 18:30 - Milevsko - kino

    Scénické čtení. Účinkuje Lukáš Hejlík.

  • Korálek ke korálku - vernisáž výstavy

    středa 17.1 17:00 - Tábor, Galerie 140

    Korálkové šperky, květiny, stromečky z korálků, vánoční a velikonoční ozdoby a další dekorace. Křest knihy o korálkovém tvoření. Výstava fotoobrazů J. Rychteckého na téma korálky a Afrika. Korálková dílnička pro děti. Výstava potrvá do 17.2.

Zobrazit všechny události
 

Chtěl drobné, vytáhl z peněženky stoeurovky

ČESKÉ VELENICE - V neděli kolem 11. hodiny požádal před vchodem do obchodního domu v ulici Čs. legií zákazníka neznámý muž o rozměnění drobných do nákupního košíku. Zákazník se podíval do své peněženky a řekl, že žádné drobné mince nemá. V tu chvíli zloděj k muži přistoupil, naklonil se k otevřené peněžence, kterou zakryl papírovým letákem a muži z přihrádky v peněžence vytáhl dvě stoeurové bankovky.

 

Poté spolu s dalším mužem odešel pěšky ulicí Čs. legií směrem k hraničnímu přechodu České Velenice x Gmünd. Škoda, kterou po sobě neznámý pachatel zanechal, činí dle přepočtu kurzovního lístku  5 110 korun. Po zloději pátrají policisté ze Suchdola nad Lužnicí.

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace