Kdy a kam

  • Může být amatér umělcem

    pátek 21.9 - Soběslav, Městská knihovna

    Výstava amatérských kreseb a obrazů Martina Žaldy.

  • Whisky & Kilt Golf Open

    pátek 21.9 - Hluboká nad Vltavou, Golfový klub

    Golfový turnaj.

Zobrazit všechny události
 

Čím absurdnější historka, tím spíš lidé naletí?

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Vynalézavost podvodníků nezná mezí. S neuvěřitelnou historkou se minulou středu na seniorku v Českých Budějovicích vytasil neznámý muž. Na ženu v odpoledních hodinách zazvonil a když otevřela, spustil na ni naléhavým tónem historku o tom, jak měl právě dopravní nehodu s policejním vozidlem a policisté mu po nehodě naměřili alkohol v dechu. Celá událost by ho mohla zlikvidovat, a tak potřebuje peníze, aby hlídku uplatil. Žena podvodné legendě bohužel uvěřila a pozvala pachatele dovnitř domu, kde spolu zjistili kolik má peněz a všechny mu předala. Muž seniorce navíc řekl, že je synem od sousedů, kteří se o této události nesmí nic dozvědět, a že jí vypůjčené peníze další den vrátí. A jak to bývá, zmizel podvodník i peníze.

Kriminalisté proto apelují zejména na seniory - pokud se na ně někdo s podobnou legendou obrátí, aby okamžitě volali policisty na lince 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace