Kdy a kam

  • Vánoční dílna pro děti s divadýlkem

    pátek 15.12 15:00 - Hluboká nad Vltavou, KD Zliv

    Výroba ozdob na stromeček, zdobení perníčků, dětský koutek. Pokus o vytvoření nejdelšího papírového řetězu. Od 17.00 hod. divadlo pro děti Hlídali jsme Ježíška. Od 18.30 hod. vystoupí Mažoretky Hlubocké Princezny.

  • Adventu již nakrátku, blízko, blizoučko Štědrý den

    pátek 15.12 16:00 - Katovice - KD Katovice

    Vystoupí katovické soubory Otavánek, taneční studio Orin a stepařské duo M. Himmerová a H. Samec, v 18.30 hod. koncert kapel ZUŠ Strakonice Ádh Mór (keltská muzika) a Malé dudácké kapely. Od 18.00 zábavná benefiční aukce Společně pro Aničku a Kačenku.

Zobrazit všechny události
 

Cyklokrosové MS v Belgii: Česká reprezentace se připravuje na víkendové závody

HEUSDEN-ZOLDER – V pátek dopoledne vyrazila patnáctka českých cyklokrosových reprezentantů k tréninku na mistrovskou trať a portál Jižní Čechy Teď byl u toho. Do bojů o světové tituly a medaile zasáhnou čeští borci během soboty a neděle v pěti věkových kategoriích. Mezi vyvolenými nechybí ani jezdci ČEZ Cyklo Teamu Tábor.

 

Mezi juniory se představí Jan Novák, v kategorii U23 žen Denisa Lukešová a v elitní kategorii žen čerstvá posila týmu Martina Mikulášková. Za Cycling academy Tábor se v juniorech představí Jan Gavenda a David Honzák. V ženské kategorii U23 uvidí fanoušci za jižní Čechy také Denisu Minárikovou-Švecovou (G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ).

Nominace českých cyklokrosařů na MS v belgickém městě Heusden-Zolder:

Junioři (sobota 30.1. v 11.00): Václav Sirůček, David Jarý, David Honzák, Jan Gavenda, Jan Novák

U23 ženy (sobota 30.1. v 13.00): Nikola Nosková, Denisa Lukešová, Denisa Mináriková-Švecová

Ženy Elite (sobota 30.1. v 15.00): Pavla Havlíková, Martina Mikulášková

U23 Muži (neděle 31.1. v 11.00): Adam Ťoupalík, Štěpán Schubert, Adrian Šírek

Muži Elite (neděle 31.1. v 15.00): Michael Boroš, Radomír Šimůnek

Odpoledne chystá česká cyklokrosová reprezentace setkání s novináři, z kterého přineseme čerstvé informace z českého týmu. Aktuálně si můžete prohlédnout fotogalerii z tréninku nejen českých reprezentantů.

Diskuse k článku - napište váš názor

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace