středa 19.9 17:00 - Hluboká nad Vltavou, KC Panorama

• Společný koncert

středa 19.9 19:00 - Písek, Koncertní síň Trojice

Petr Rímský & Misitu, Jan Spálený a Petr Vašina.

Dražejov doma poprvé zaváhal, Stachy si odvezly bod

DRAŽEJOV - Do třetice to nevyšlo! Dosavadní dvě domácí utkání dokázali fotbalisté Dražejova přetavit v zisk tří bodů, ale v 6. kole I. B třídy se jim to nepovedlo. V sobotu 15. září pouze remizovali se Stachy 1:1 (1:0). Nováček soutěže šel do vedení ve 26. minutě, kdy penaltu proměnil kanonýr Hrčka. V 54. minutě domácí ještě přežili tisíciprocentní šanci soupeře, který před odkrytou bránou trefil jen přmisťujícího se gólmana Drnka. Ale v 68. minutě už inkasovali, když povedenou střelou lehce za vápnem srovnal Pek. Pro hosty to byl teprve třetí vstřelený gól v dosavadních pěti zápasech sezony. Dražejovští měli až do konce více šancí a před gólmanem hostů Šebánkem občas pořádně "hořelo", ovšem u smírného stavu už zůstalo. Po pěti duelech tak má Dražejov na kontě sedm bodů.