Kdy a kam

  • Dvouplošník v hotelu Weistminster - divadelní představení

    pátek 23.3 19:00 - Hluboká nad Vltavou, KC Panorama

    Detektivní komedie.

  • Flamenco

    pátek 23.3 17:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Koncert, projekce, přednáška s workshopem.

Zobrazit všechny události
 

Drzé zlodějky v úterý 12. září po ránu obraly seniora o jeho úspory

HOSPŘÍZ - Jedna zlodějka vstoupila v době mezi 9.00 a 9.30 hodin bez souhlasu majitele do jeho rodinného domu, kde pod záminkou žízně vešla do kuchyně, a odcizila z komody v kuchyni finanční hotovost ve výši 2 tisíce korun. Pak záměrně odváděla pozornost seniora a druhá zlodějka v nestřeženém okamžiku vnikla do ložnice domu, kde odcizila peněženku tzv. kasírtašku s finanční hotovostí ve výši 125 tisíc korun. Poté obě drzé ženy z domu odešly.

První zlodějka obhlédla terén a s druhou zlodějskou komplicí nakonec obraly seniora v jeho rodinném domě o téměř 130 tisíc korun. Poté obě drzé ženy z domu odešly.  

Jindřichohradečtí kriminalisté žádají občany o pomoc hledání zlodějek, které mohou být obviněny též z porušování domovní svobody. Kdo z Vás si všiml pohybu dvou žen (jedna byla silnější postavy a blond vlasů) po obci Hospříz v úterý 12. září v dopoledních hodinách či  viděl například dvě ženy nasedat do auta, nechť se přihlásí jindřichohradeckým kriminalistům cestou tísňové linky 158. 

Jindřichohradecká policie varuje: Senioři  buďte opatrní, zamykejte řádně branku i vstupní dveře do domu a zadní dveře. Nikoho cizího do svého obydlí nepouštějte. Neznámá osoba žádostí o pomoc vzbuzuje soucit či lítost a přitom může mít nedobré úmysly. Do bytu či domu nikdy cizí lidi nepouštějte. 

Hana Millerová, mluvčí PČR

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace