Kdy a kam

  • Závěrečný koncert trubačů

    neděle 21.10 10:30 - Písek, prostory u Kamenného mostu

    Koncert je vyvrcholením 8. mezinárodního trubačského semináře a účastnit se budou např. trubači z Liptovského Hrádku, Prešova či Trutnova nebo z Hranic na Moravě.

  • Veřejné bruslení

    neděle 21.10 14:00 - Zimní stadion Vimperk

Zobrazit všechny události
 

Hluboká opět chystá sportovní hry pro seniory

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU – Přesně v duchu hesla „Nejde o výkon, ale o zábavu“ pořádá Hluboká nad Vltavou už pátý ročník Sportovních her pro seniory. Pro ty má ve středu 19. září od 13 hodin v hlubockém sportovně relaxačním areálu připravený pestrý program.

 

Přestože je zábavně sportovní odpoledne určeno hlavně aktivním starším lidem z domovů důchodců v Českých Budějovicích a Hluboké, vítáni jsou i starší spoluobčané z Hluboké.

„Samozřejmě nám vůbec nejde o sportovní výkony, ale o příjemně strávené odpoledne s hudbou a občerstvením, kde si budou moci senioři popovídat, zahrát minigolf, svézt se na motorovém člunu, elektrokole nebo se pokusit uspět v některé z nenáročných disciplín," uvedl Jiří Slepička, ředitel Domova důchodců U Zlatého kohouta v Hluboké nad Vltavou.

Akce se každoročně zúčastní zhruba šedesát až osmdesát seniorů. Podle Jiřího Slepičky sousedskou atmosféru pravidelně provází nadšení a dobrá nálada.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace