pondělí 16.7 19:00 - Třeboň, Masarykovo náměstí

Výstava k připomenutí 100. výročí vzniku ČSR.

Hradiště si zastřílelo proti Borovanům

Čtyřnohý kamarád jednoho z bývalých fotbalistů Hradiště Miroslava Molkupa o přestávce bavil diváky svými fotbalovo - psími kusy. , Autor: Lucie Mužíková

Čtyřnohý kamarád jednoho z bývalých fotbalistů Hradiště Miroslava Molkupa o přestávce bavil diváky svými fotbalovo - psími kusy.     Autor: Lucie Mužíková

PÍSEK/HRADIŠTĚ – V neděli 15. dubna přijely na písecký kopec k zápasu okresního přeboru Borovany. Domácí, kteří jsou ve středu tabulky, od začátku plnili roli favorita a poslední tým soutěže k míči příliš nepouštěli. První trefu zaznamenali Hradišťáci teprve deset minut před koncem první půle. Po přestávce naskočil do hry dorostenec Dominik Mála, který už měl za víkend odehrané dva celé zápasy. To na něm nebylo vůbec znát a během dvou minut se prosadil hned dvakrát. Další dva góly přidal navrátilec Marek Šafárik a Borovanům bylo jasné, že odtud body k záchraně soutěže neodvezou. O čestnou branku hostů se pět minut před koncem postaral Petr Zeman.

TJ Hradiště B – TJ Borovany 6:1 (1:0)

Branky: Mála 2, Šafárik 2, M. Valach, Zabloudil – Zeman

Rozhodčí: Kaštánek – Brodský, Řezáč. ŽK: 2:1 (Zabloudil, Kačírek – Pícha). Diváků: 100.