Kdy a kam

 • Staročeská konopická po 60 letech

  sobota 21.7 15:00 - Řepice - venkovní pódium

  Vystoupí řepičtí ochotníci.

 • Jóga v parku

  sobota 21.7 - Tábor - v parku u popraviště na Pražském sídlišti

  Vhodné pro všechny - začátečníky i pokročilé. Každou sobotu od 9.30 do 10.30 hod. Karimatku s sebou. V případě nepříznivého počasí se cvičení ruší.

Zobrazit všechny události
 

Jeden sraz po čtvrt století

STRAKONICE – Období před Vánocemi bývá často impulsem k pořádání třídních srazů. Jeden takový se odehrál v sobotu 11. listopadu. Bývalá 4.B ze strakonického gymnázia se sešla v kavárně své spolužačky po čtvrt století. Samotnému setkání, které dopadlo na výbornou, předcházela exkurze po gymnáziu, kde tato třída maturovala v roce 1992. Bývalí gymnazisté zažili naprostou nostalgii, když mohli znovu usednout do lavic, v nichž strávili čtyři roky. A každopádně byli také velmi překvapeni změnou, kterou gymnázium za těch pětadvacet let prodělalo. Už žádná šeď, ale barevnost, moderní vybavení, o němž se dnešním čtyřicátníkům mohlo tenkrát jen zdát.

Na sraz přišla i třídní učitelka Jiřina Švarcová a oblíbená matikářka Miloslava Beranová a oblíbený fyzikář Vojtěch Žíla.  

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • jana 

  Reagovat

   

  Pro ty, kterým dělá radost. Tedy pro účastníky a gymnázium. Nemusíte ho číst.

  Vloženo 14.11.2017 21:06:33

 • JJ 

  Reagovat

   

  K čemu je tenhle článek?

  Vloženo 14.11.2017 12:37:53

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace