Kdy a kam

 • Listování: F. Backman - Co by můj syn měl vědět o světě

  středa 17.1 18:30 - Milevsko - kino

  Scénické čtení. Účinkuje Lukáš Hejlík.

 • Korálek ke korálku - vernisáž výstavy

  středa 17.1 17:00 - Tábor, Galerie 140

  Korálkové šperky, květiny, stromečky z korálků, vánoční a velikonoční ozdoby a další dekorace. Křest knihy o korálkovém tvoření. Výstava fotoobrazů J. Rychteckého na téma korálky a Afrika. Korálková dílnička pro děti. Výstava potrvá do 17.2.

Zobrazit všechny události
 

Jeden sraz po čtvrt století

STRAKONICE – Období před Vánocemi bývá často impulsem k pořádání třídních srazů. Jeden takový se odehrál v sobotu 11. listopadu. Bývalá 4.B ze strakonického gymnázia se sešla v kavárně své spolužačky po čtvrt století. Samotnému setkání, které dopadlo na výbornou, předcházela exkurze po gymnáziu, kde tato třída maturovala v roce 1992. Bývalí gymnazisté zažili naprostou nostalgii, když mohli znovu usednout do lavic, v nichž strávili čtyři roky. A každopádně byli také velmi překvapeni změnou, kterou gymnázium za těch pětadvacet let prodělalo. Už žádná šeď, ale barevnost, moderní vybavení, o němž se dnešním čtyřicátníkům mohlo tenkrát jen zdát.

Na sraz přišla i třídní učitelka Jiřina Švarcová a oblíbená matikářka Miloslava Beranová a oblíbený fyzikář Vojtěch Žíla.  

Diskuse k článku - 2 příspěvky

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • jana 

  Reagovat

   

  Pro ty, kterým dělá radost. Tedy pro účastníky a gymnázium. Nemusíte ho číst.

  Vloženo 14.11.2017 21:06:33

 • JJ 

  Reagovat

   

  K čemu je tenhle článek?

  Vloženo 14.11.2017 12:37:53

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace