Kdy a kam

  • Po stopách Rožmberků

    pondělí 16.7 19:00 - Třeboň, Masarykovo náměstí

    Kostýmovaná prohlídka městem, začátek u kašny na Masarykově náměstí.

  • Československá každodennost - České Budějovice mezi válkami

    pátek 22.6 až středa 29.8 - České Budějovice - radnice - výstavní síň

    Výstava k připomenutí 100. výročí vzniku ČSR.

Zobrazit všechny události
 

Jihočeské házenkářské naděje se dnes utkaly v Milevsku

MILEVSKO - Strakonice, Písek, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Třeboň a Milevsko, to jsou města, kde se udržuje házenkářská tradice a pečují o mládež, aby měla jihočeská házená budoucnost. V neděli 17. prosince byla hostitelem turnajů těch nejmenších - přípravek a minižáků právě milevská sportovní hala.

 

V přípravkách se na polovičním hřišti ve složení 4+1 utkaly týmy Písek A, Písek B, Strakonice A, Strakonice B, Strakonice C, Jindřichův Hradec, Třeboň A, Třeboň B, České Budějovice A a B a také domácí A a B tým přípravky z Milevska. 

V minižácích pak odpoledne nastoupila družstva České Budějovice A a B, Jindřichův Hradec, Strakonice, Milevsko A a B a áčko a béčko Třeboně. 

Jak už to na těchto turnajích nejmladších nadějí chodí, vedou se urputné boje a nakonec všichni odejdou s diplomem za první místo. A také s igelitovou taškou dárků a dobrot. Taška byla dnes díky přízni celé řady sponzorů opravdu naditá. Handball club Milevsko proto všem sponzorům děkuje!

Mrkněte na boje v hale i na galerii týmů od fotoreportérů Iva Bukače a Pavla Pubala.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace