Kdy a kam

 • Hravé peklo - nová expozice s devatero pohádkami

  neděle 25.6 14:00 až 17:00 - Bernartice u Milevska

  K vidění bude tříhlavá saň, spící vlk, Drákula. Na děti čekají různé důmyslné úkoly a mohou si třeba samy mohou šoupnout do pece Ježibabu.

 • O pračlovíčkovi - představení Divadla Tramtarie

  neděle 25.6 16:00 - Protivín - Dům kultury

  Trochu poučné i veselé vyprávění o tom, jak pračlovíček postavil první domeček, jak musel objevit, k čemu je dobrý oheň, jak vyzrál nad tyranosaurem a jak zjistil, že ve dvou jde všechno líp.

Zobrazit všechny události
 

Naboural a ujel. Viděli jste nehodu ve Vimperku - policie žádá o pomoc

VIMPERK - Dopravní policisté ve Vimperku žádají veřejnost o spolupráci. Šetří dopravní nehodu, ke které došlo v pátek 6 ledna kolem deváté hodiny večer a její viník z místa nehody ujel.

Ze zavinění dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič, dosud nezjištěného vozidla, který narazil ve Smetanově ulici ve Vimperku do zaparkovaného vozidla Škoda Octavia. Podezřelý řidič z místa ujel a nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Škoda Octavia je odhadem 20 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky  této události o informace. Veškeré informace k dopravní nehodě, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254

Diskuse k článku - 1 příspěvek

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • písečák 

  Reagovat

   

  ...na silnicích jezdí hodně blbců, pokaždé když jedu vidím hovada co neukazují směrovkama, co telefonují, co předjížději kde nemaji, co stojí kde nemaji atd. - policie by měla jezdit i v civilu a okamžitě postihovat ! Když to vidím já (určitě i jiní), jistě by to viděli i oni. Pokutovat, tím vychovávat blbce a zároveň na nich vydělávat na své náklady, Jednoduché ale asi nerealizovatelné, nebo snad by to šlo?

  Vloženo 11.1.2017 16:42:09

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace