Kdy a kam

  • Závěrečný koncert trubačů

    neděle 21.10 10:30 - Písek, prostory u Kamenného mostu

    Koncert je vyvrcholením 8. mezinárodního trubačského semináře a účastnit se budou např. trubači z Liptovského Hrádku, Prešova či Trutnova nebo z Hranic na Moravě.

  • Veřejné bruslení

    neděle 21.10 14:00 - Zimní stadion Vimperk

Zobrazit všechny události
 

Namrzlé silnice komplikují dopravu v celém kraji

Ilustrační foto.

Ilustrační foto.

JIŽNÍ ČECHY - Namrzlé silnice, na některých místech ledovka. Taková je současná situace na silnicích Jihočeského kraje. Teploty pod nulou také zlepšení situace nijak nepomáhají.

Na území jižních Čech je v současné době hlášeno pět dopravních nehod, které brzdí dopravu. Naštěstí se jedná pouze o pomačkané plechy. Asi největší komplikace představuje hromadná nehoda pěti vozidel na silnici číslo I/20 u Čejkovic na Českobudějovicku a nehoda v Litvínovicích u Českých Budějovic. Tvoří se dlouhé kolony. Další nehodu hlásí také dálnice D3 na km 96,3, na úrovni Soběslavi. Všechna místa jsou sice průjezdná ale řidiči si nějaký čas počkají. Hlášeny jsou kolony s čekací dobou zhruba půl hodiny. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace