Kdy a kam

  • Vánoční dílna pro děti s divadýlkem

    pátek 15.12 15:00 - Hluboká nad Vltavou, KD Zliv

    Výroba ozdob na stromeček, zdobení perníčků, dětský koutek. Pokus o vytvoření nejdelšího papírového řetězu. Od 17.00 hod. divadlo pro děti Hlídali jsme Ježíška. Od 18.30 hod. vystoupí Mažoretky Hlubocké Princezny.

  • Adventu již nakrátku, blízko, blizoučko Štědrý den

    pátek 15.12 16:00 - Katovice - KD Katovice

    Vystoupí katovické soubory Otavánek, taneční studio Orin a stepařské duo M. Himmerová a H. Samec, v 18.30 hod. koncert kapel ZUŠ Strakonice Ádh Mór (keltská muzika) a Malé dudácké kapely. Od 18.00 zábavná benefiční aukce Společně pro Aničku a Kačenku.

Zobrazit všechny události
 

K okradení důchodkyně posloužila záminka výměny elektroměru

STRAKONICE - Ve čtvrtek 20. dubna 2017 se neznámý pachatel vetřel pod záminkou kontroly elektroměru do bytu 82leté paní ze Strakonic. Ženě oznámil, že jí přišel vyměnit elektroměr a že výměnu může uhradit na fakturu nebo v hotovosti. Žena odešla pro požadovanou finanční částku 1 900 korun. Muž od ní peníze převzal a poté sdělil, že ještě provede kontrolu spotřebičů. V pokoji požadoval vypojení kabelů televize a odešel údajně kontrolovat jističe na chodbu. Žena čekala a když se muž nevrátil, šla zkontrolovat obálku se svými úsporami. Zjistila, že přišla o naspořené peníze.

 

Policisté neustále varují především starší občany, aby byli obezřetní a nepouštěli si do bytu cizí lidi. Vychytralí a hbití pachatelé dokáží během chvilky prohledat byt a seniory okrást.

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace