Kdy a kam

  • Hravé peklo - nová expozice s devatero pohádkami

    neděle 25.6 14:00 až 17:00 - Bernartice u Milevska

    K vidění bude tříhlavá saň, spící vlk, Drákula. Na děti čekají různé důmyslné úkoly a mohou si třeba samy mohou šoupnout do pece Ježibabu.

  • O pračlovíčkovi - představení Divadla Tramtarie

    neděle 25.6 16:00 - Protivín - Dům kultury

    Trochu poučné i veselé vyprávění o tom, jak pračlovíček postavil první domeček, jak musel objevit, k čemu je dobrý oheň, jak vyzrál nad tyranosaurem a jak zjistil, že ve dvou jde všechno líp.

Zobrazit všechny události
 

K okradení důchodkyně posloužila záminka výměny elektroměru

STRAKONICE - Ve čtvrtek 20. dubna 2017 se neznámý pachatel vetřel pod záminkou kontroly elektroměru do bytu 82leté paní ze Strakonic. Ženě oznámil, že jí přišel vyměnit elektroměr a že výměnu může uhradit na fakturu nebo v hotovosti. Žena odešla pro požadovanou finanční částku 1 900 korun. Muž od ní peníze převzal a poté sdělil, že ještě provede kontrolu spotřebičů. V pokoji požadoval vypojení kabelů televize a odešel údajně kontrolovat jističe na chodbu. Žena čekala a když se muž nevrátil, šla zkontrolovat obálku se svými úsporami. Zjistila, že přišla o naspořené peníze.

 

Policisté neustále varují především starší občany, aby byli obezřetní a nepouštěli si do bytu cizí lidi. Vychytralí a hbití pachatelé dokáží během chvilky prohledat byt a seniory okrást.

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace