Kdy a kam

  • Velikonoční výstava - vernisáž

    Úterý 20.3 18:00 - Sezimovo Ústí, galerie Spektrum

    Tradiční ukázky velikonočních dekorací sezimáckých žen a jejich hostů. Vernisáž zahájí dětský folklorní soubor Dubínek. Výstava je přístupná do 25.3.2018.

  • Tomáš Klus - koncert

    Úterý 20.3 19:00 - České Budějovice, Café Klub Slavie

Zobrazit všechny události
 

K okradení důchodkyně posloužila záminka výměny elektroměru

STRAKONICE - Ve čtvrtek 20. dubna 2017 se neznámý pachatel vetřel pod záminkou kontroly elektroměru do bytu 82leté paní ze Strakonic. Ženě oznámil, že jí přišel vyměnit elektroměr a že výměnu může uhradit na fakturu nebo v hotovosti. Žena odešla pro požadovanou finanční částku 1 900 korun. Muž od ní peníze převzal a poté sdělil, že ještě provede kontrolu spotřebičů. V pokoji požadoval vypojení kabelů televize a odešel údajně kontrolovat jističe na chodbu. Žena čekala a když se muž nevrátil, šla zkontrolovat obálku se svými úsporami. Zjistila, že přišla o naspořené peníze.

 

Policisté neustále varují především starší občany, aby byli obezřetní a nepouštěli si do bytu cizí lidi. Vychytralí a hbití pachatelé dokáží během chvilky prohledat byt a seniory okrást.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace