Kdy a kam

  • Letní kino: Fakjů pane učiteli 2

    Úterý 14.8 - Milevsko - amfiteátr Domu kultury

    Začátek po setmění, v cca 20.30 hod.

  • Koncert skupiny HrajeTo na Stezce korunami stromů

    Úterý 14.8 19:00 - Lipno Nad Vltavou

    Koncert, harmonikářské duo z Českého Krumlova, které doprovází ti nejlepší bubeníci.

Zobrazit všechny události
 

Kdo je utonulý muž z Vltavy?

 Autor: PČR

    Autor: PČR

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Jakou má totožnost muž v pondělí nalezený v řece Vltavě na česlech elektrárny před Jiráskovým jezem, to se zatím neví. Kriminalisté se snaží zjistit, o koho se jedná. Muž před nalezením mohl být ve vodě již 2 až 3 dny. Nyní je podroben soudní pitvě.

 

„Kriminalisté zatím zjistili, že neznámý muž, by mohl být ve věku 50-60 let, zhruba 170 cm vysoký, střední postavy. Vlasy měl krátce ostříhané tzv. na ježka, světle hnědé až prošedivělé, na tváři měl strniště. Utonulý muž byl oblečen do tmavě modrých riflí značky Denim Cons Original s páskem, pod riflemi měl černé boxerky značky Spiderman a na nohou měl černé ponožky s tenkým fialovým proužkem. Trup měl muž holý. Na těle neměl ani žádné tetování," zní policejní popis. V kapsách mu kriminalisté našli černobílou peněženku s hotovostí, plynové zapalovače, cigaretový tabák a kapesní nůž Victorinox.

Muž mohl pravděpodobně nešťastnou náhodou utonout. Neměl u sebe žádné doklady, na základě popisu neodpovídá ani žádné aktuálně pohřešované osobě. Do vody se mohl dostat koncem minulého týdne nebo o víkendu.

Kdo by muže znal, nebo měl k tomuto případu nějaké informace, ať zavolá na linku 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace