Kdy a kam

 • Dvouplošník v hotelu Weistminster - divadelní představení

  Čtvrtek 22.3 19:00 - Hluboká nad Vltavou, KC Panorama

  Detektivní komedie.

 • Spisovatelé do knihoven - autorské čtení Marka Šindelky

  Čtvrtek 22.3 19:00 - Tábor, městská knihovna

  Autorské čtení autora knih Strychnin a jiné básně, Únava materiálu a Mapa Anny.

Zobrazit všechny události
 

Kohouty čeká dnes bitva na čele tabulky

TÁBOR – Středeční osmnáctá hodina přiláká na táborský zimní stadion všechny fanoušky špičkového hokeje. Kohouti totiž nastoupí proti bojovníkům ze Žďáru nad Sázavou, kteří na ně ztrácejí jen bod. Vítěz duelu se může posunout na druhou příčku druholigové tabulky.

 

Táboru se vstup do kalendářního roku povedl podle představ. Ve dvou utkáních získal všechny body a nastřílel 11 branek. Kohouti nejprve zvítězili v Moravských Budějovicích 5:2, poté přivezli výhru 6:2 z Písku. Fanoušci jsou tak v očekávání, že kohouti připraví nášup také na domácím ledě. V prvním letošním měření sil uspěli svěřenci trenéra Tomáše Matušíka proti Žďáru výsledkem 3:2 a na ledě soupeře padli 3:4 po nájezdech.

Táborské řady se v Písku bohužel ztenčily o obránce Jana Kanova, který se už v pondělí podrobil operaci zraněného klíčku. Letos si tak už zřejmě nezahraje. V útoku budou táborští postrádat Davida Kellnera.

Žďáru se v úvodu sezony sice nedařilo, potom ovšem zabral a atakuje nejvyšší příčky. Série třinácti utkání, v nichž tým bodoval, hovoří za vše. Letošní zápas s Havlíčkovým Brodem budí respekt. Plameny prohrávaly již 0:4, přesto dokázaly otočit na 5:4. Méně se soupeři vedlo v posledním duelu proti Nymburku, který nezvládl v poměru 0:6.

Kohouti si budou muset dát největší pozor na Kunstmüllera (8+14) a na Kaňku (9+11). V brance bude velkou překážkou zkušený Milan Řehoř.

Přijďte tedy dnes podpořit táborské hokejisty v jejich další druholigové bitvě! Úvodní buly proti Žďáru nad Sázavou padne v 18 hodin.

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Petr 

  Reagovat

   

  Špičkový hokej, ve druhé lize :)))))))))))))))

  Vloženo 11.1.2017 13:08:42

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace