Kdy a kam

  • DESKOHRÁTKY

    Čtvrtek 16.8 13:00 až 18:00 - Český Krumlov, Městská knihovna

    Logické, karetní, matematické a dobrodružné hry.

  • Toulky barokními Budějovicemi - netradiční prohlídka

    Čtvrtek 16.8 20:00 - České Budějovice, sraz před radnicí

    Procházka za doprovodu sochaře Josefa Dietricha Budějovicemi v období baroka. Vstupenky pouze na předběžné rezervace.

Zobrazit všechny události
 

Kovářov hostil krajské bodovací turnaje žáků ve stolním tenise

KOVÁŘOV – O uplynulém víkendu uspořádal oddíl stolního tenisu TTC Kovářov opět po roce krajské bodovací turnaje v kategoriích mladšího a staršího žactva. Přestože mezi dětmi na jihu Čech řádí chřipky, na kovářovský turnaj si našel cestu velmi pěkný počet tabletenistů. Ti se utkali v obou věkových kategoriích jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. Pořádající oddíl bohužel nemohl nasadit svou nejtalentovanější hráčku Anetu Smetanovou, krajskou přebornici, která už je v letošní sezoně ve starší kategorii dorostenek. Mezi dívkami tak byla největším domácím želízkem v ohni starší žákyně Natálie Slivková, která ve dvouhře postoupila ze základní skupiny a vypadla ve čtvrtfinále, takže skončila na děleném pátém místě. Ve čtyřhře pak vybojovala bronz po boku strakonické parťačky Andrey Klímové.

Fotogalerie je z nedělních zápasů mladšího žactva. Ve středečních Milevských novinách přineseme kompletní výsledky a také rozhovor s předsedou oddílu TTC Kovářov Františkem Špetou, který se zamyslí nad budoucností kovářovského stolního tenisu a pohovoří o současných výkonech dospělých družstvech. Dá se říct, že muži i ženy jsou momentálně v laufu. Více ve středu!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace