Kdy a kam

  • Po stopách Rožmberků

    pondělí 16.7 19:00 - Třeboň, Masarykovo náměstí

    Kostýmovaná prohlídka městem, začátek u kašny na Masarykově náměstí.

  • Československá každodennost - České Budějovice mezi válkami

    pátek 22.6 až středa 29.8 - České Budějovice - radnice - výstavní síň

    Výstava k připomenutí 100. výročí vzniku ČSR.

Zobrazit všechny události
 

Kovářov v generálce nadělil Řepči kanára

KOVÁŘOV – Nováček céčkové skupiny I. B třídy Kovářov, který se do krajských soutěží vrací po 16 letech, si k sobotní generálce pozval účastníka I. B třídy, skupiny D z Řepče. Domácí svěřenci trenéra Jaroše si s chutí zastříleli a na start mistrovské soutěže se naladili pohodovým vítězstvím 6:0. Do utkání se přitom Kovářovští rozjížděli pomaleji a v úvodní čtvrthodině je brzdila spousta nepřesností, ale postupem času se rozehráli k velmi dobrému výkonu a v obou poločasech nastříleli po třech brankách. Teď už vyhlíží start I. B třídy, na úvod je čeká v sobotu 19. srpna na domácím hřišti pikantní souboj proti Podolí II.

Od 13.30 hodin se tedy utkají dva týmy, které se ještě loni rvaly o postup z okresního přeboru. Poslední vzájemný duel vyhrál Kovářov, přesto postoupil až dodatečně ze druhého místa. V celkovém hodnocení nejvyšší okresní soutěže bylo lepší Podolí.

TJ ZD Kovářov – FK Řepeč – Opařany 6:0 (3:0). Branky: Holub st. 2, Holub ml., J. Růzha, Novák, Jaroš. Rozhodčí: Ťupa. Přihlíželo 30 diváků.

Více zajímavostí přineseme ve středečních novinách, kde nabídneme i rozhovor s kovářovským střelcem Janem Růzhou. Ten prozradí, jak náročné jsou tréninky pod novým trenérem, nebo jak je jeho tým připraven na krajskou soutěž. A co očekává od vyhlížené bitvy s Podolím? Čtěte Milevské noviny.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace