Kdy a kam

  • Vánoční dílna pro děti s divadýlkem

    pátek 15.12 15:00 - Hluboká nad Vltavou, KD Zliv

    Výroba ozdob na stromeček, zdobení perníčků, dětský koutek. Pokus o vytvoření nejdelšího papírového řetězu. Od 17.00 hod. divadlo pro děti Hlídali jsme Ježíška. Od 18.30 hod. vystoupí Mažoretky Hlubocké Princezny.

  • Adventu již nakrátku, blízko, blizoučko Štědrý den

    pátek 15.12 16:00 - Katovice - KD Katovice

    Vystoupí katovické soubory Otavánek, taneční studio Orin a stepařské duo M. Himmerová a H. Samec, v 18.30 hod. koncert kapel ZUŠ Strakonice Ádh Mór (keltská muzika) a Malé dudácké kapely. Od 18.00 zábavná benefiční aukce Společně pro Aničku a Kačenku.

Zobrazit všechny události
 

Loupež? Aneb jak si rozdělit společného psa

ČESKOBUDĚJOVICKO - Velmi citlivě se pohybují policejní mluvčí kolem kuriozní události. Neuvádějí totiž místo události - jen mírně naznačují, že šlo o turisticky vyhledávané teritorium. Hluboká? Byla tam totiž oznámena loupež. Podle muže měla agresorka za použití násilí vniknout na zahradu a požadovat vydání psa. Zvíře za několik tisíc korun pak naložila do auta a odvezla. Kriminalisté ale zjistili, že událost se nestala popisovaným způsobem a že jde vlastně jen o spor o společný majetek.

 

Případ byl překvalifikován na přestupek, spor o kdysi společného psa bude muset zřejmě vyřešit soud.

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace