Kdy a kam

  • Politické procesy 50. let aneb Proč nesmíme zapomínat - přednáška

    pondělí 25.6 19:00 - České Budějovice, Jihočeské divadlo - Studiová scéna Na Půdě

  • Mgr. Kateřina Pražáková, Ph.D. - Kříž proti půlměsíci - přednáška

    pondělí 25.6 16:00 - České Budějovice, Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Lidická 1

    Války s Turky a jejich obraz v raně novověkém novinovém zpravodajství.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Živé Milevsko - Anketa

Chcete v Milevsku workoutové hřiště?

 
 
 
 
 
 

Fotbal – KP: Čimelice i bez distancovaného kouče Růžičky porazily Kaplici

ČIMELICE – Tři zápasy, sedm bodů a jediný inkasovaný gól. Taková je jarní bilance fotbalistů Čimelic, kteří se v úvodu odvetné části musejí obejít bez distancovaného trenéra Jana Růžičky na lavičce. Z pětizápasového trestu mu zbývají poslední dva – na střídačce Sika tak bude chybět ještě v Sedlici a doma s Dačicemi. Utkáním přihlíží jen zpovzdálí, ale podle jeho slov to pro mužstvo neznamená žádný problém. To sobotní dopolední zápas 19. kola také potvrdil, Čimelice byly od úvodu aktivnější a po brankách Pavla Pávce s Martinem Neklem se ujaly hned v první polovině dvoubrankového vedení. Po přestávce se obraz hry nezměnil, ale domácím problémem bylo neproměňování vyložených příležitostí. Třetí gól nedokázali zaznamenat Václav Nosek ani střídající Štěpán Říha s Davidem Varhanem, a tak zápas skončil 2:0, přestože diametrálnímu rozdílu ve výkonu obou mužstev by slušel spíše debakl. Kaplice byla po celý zápas neškodná.

SK SIKO Čimelice – FK Spartak Kaplice 2:0 (2:0). Branky: Pávec, Nekl. ŽK: 1–1 (Řezáč – Janura). Rozhodčí: Herzog – Eibl, Krčín.

Čimelice: Slavík – Řezáč, Martin Němec, Hála, Pšenička – Hegenbart, Nekl, Surovčík (66. Varhan), Převrátil – Pávec, Nosek (60. Říha).
Kaplice: Vokál – Čajan (58. Štrbačka), Doubrava, Krenauer, Gondek – Hejna, Janura (86. Kuchař), Micák, Kouba – Šálek (56. Marek), Krauskopf.

Reporáž z utkání, rozhovor s brankářem Čimelic FIlipem Slavíkem, který inkasoval ve třech zápasech jediný gól, nebo hodnocení distancovaného kouče Jana Růžičky přineseme ve středečních novinách. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace