Kdy a kam

  • Drakiáda

    sobota 20.10 15:00 - Deštná

    Občerstvení zajištěno. Vyhlášení nejlepšího draka.

  • Salsa ples

    sobota 20.10 20:00 - Písek, KD

    Jedinečný ples v ČR zaměřený na karibské rytmy.

Zobrazit všechny události
 

Taneční exhibice NRG crew opět po roce roztančila a do posledního místečka zaplnila sportovní halu

MILEVSKO – Už jubilejní pátý korálek navlékli tanečníci milevské skupiny NRG crew Pavly Pejšové na sérii exhibicí, kterými každoročně naplní místní sportovní halu k prasknutí a roztančí dojaté publikum. Ani letošek nebyl výjimkou! Během více než dvouhodinového programu bylo k vidění takřka 30 vystoupení od těch nejmenších tanečníků NRG crew až po dospělé, ti všichni předvedli nápadité choreografie a připravili si krásné kulisy. Premiérově vystoupila také NRG taneční školička, ve které tančí dětičky od jednoho roku společně se svými rodiči. Moderátorského mikrofonu se letos ujal skvělý David Kajtman a zazpíval tradiční host show Klára Brožová.

Další zajímavosti z celé exhibice, která opět jen potvrdila, že patří mezi nejpovedenější a hlavně divácky nejatraktivnější sportovní akce na Milevsku, přineseme ve středečních novinách, zatím nabízíme bohatou fotogalerii.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace