Kdy a kam

  • Ágnes Kutas

    neděle 23.9 19:00 - Strakonice, Kavárna Železářství U Šulců

    Koncert houslistky a zpěvačky.

  • Písně Třicetileté války

    neděle 23.9 18:00 - Synagoga Český Krumlov

    Vokálně instrumentální soubor dobových nástrojů CHAIRÉ PŘÍBRAM.

Zobrazit všechny události
 

Žáci HC Milevsko 2010 na úvod rozstříleli Soběslav

MILEVSKO – Začátek na jedničku! Mladší a starší žáci HC Milevsko 2010 v sobotu 15. září proti Soběslavi vítězně odstartovali nový ročník žákovské ligy. Soutěž se hraje od začátku sezony v novém formátu – cílem svazových funkcionářů bylo, aby žáci v této věkové kategorii nehráli tolik zápasů jako dříve, kdy jezdili Milevšťáci až na západ Čech, proto byla soutěž rozdělena do skupin. Vzduchotechnici mají ve skupinách B (starší žáci 2005–06) a D (mladší žáci 2007–08) deset výhradně jihočeských soupeřů, s nimiž se utkají systémem každý s každým třikrát. Nejen, že sehrají méně zápasů (27 za sezonu), ale také jim odpadnou neoblíbené cesty do Rokycan, Třemošné a dalších dalekých destinací.

Mladší žáci na úvod sezony v přestřelce porazili Soběslav 13:9, hned pod deset branek ze třinácti se podepsal syn trenéra Marka Podrabského Jakub – sedm jich sám dal a na další tři přihrál. Starší žáci prožili o poznání poklidnější zápas a stejného soupeře roznesli dokonce 16:0, přičemž ve třetím dějství nasázeli rovných deset branek! Teď čeká vzduchotechniky mnohem náročnější prověrka – v sobotu 22. září ve druhém kole přivítají Motor České Budějovice – mladší od 12 a starší od 14 hodin.

Snímky jsou ze zápasu mladších žáků, který byl o poznání dramatičtější. Ve středečních tištěných novinách ale naleznete ohlasy na obě utkání. Čtěte Milevské noviny!

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace