Kdy a kam

  • Závěrečný koncert trubačů

    neděle 21.10 10:30 - Písek, prostory u Kamenného mostu

    Koncert je vyvrcholením 8. mezinárodního trubačského semináře a účastnit se budou např. trubači z Liptovského Hrádku, Prešova či Trutnova nebo z Hranic na Moravě.

  • Veřejné bruslení

    neděle 21.10 14:00 - Zimní stadion Vimperk

Zobrazit všechny události
 

Milevsko válí!, znělo halou po dorosteneckém turnaji

MILEVSKO – Seriál mládežnických halových turnajů O pohár FC ZVVZ Milevsko pod záštitou Města Milevska odstartoval sobotním kláním dorostenců. Deset týmů sehrálo zápasy ve dvou základních skupinách, poté se bojovalo ještě o konečné umístění. Domácí oddíl FC ZVVZ Milevsko složil z kategorií mladšího a staršího dorostu tři družstva a hned dvě postoupila do semifinálových bojů a následných bitev o medaile. Zálusk na cenné kovy měly kromě domácích ještě celky ze Sezimova Ústí a Dobříše, jejichž semifinálovou bitvu vyhráli Středočeši 2:1. Druhé, výhradně milevské, semifinále ovládla „dvojka“ pod vedením trenéra Františka Kotrby. Jeho svěřenci se nakonec radovali z celkového prvenství, které svému týmu vystřelil necelé čtyři minuty před koncem finále s Dobříší čtyřgólový střelec na turnaji Vojtěch Květ – 1:0. Hned po zápase se tak šťastní vzduchotechnici pustili do oblíbeného vítězného chorálu Milevsko válí! Dominanci pořádajícího klubu potvrdila konečným třetím místem milevská „jednička“, která vyhrála bitvu o bronz nad Sezimovo Ústím zásluhou jediné branky Ondřeje Součka.

Konečné pořadí: 1. FC ZVVZ Milevsko II, 2. MFK Dobříš, 3. FC ZVVZ Milevsko I, 4. Sokol Sezimovo Ústí, 5. TJ Hradiště I, 6. Slavia České Budějovice, 7. FC ZVVZ Milevsko III, 8. TJ Hradiště II, 9. FK Meteor Tábor, 10. FK Jistebnice.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách. Turnaj zhodnotí nejlepší milevský střelec Vojtěch Květ, který nasázel čtyři branky a postoupil do penaltového rozstřelu o krále střelců celého turnaje. Uspěl v něm on, nebo Jan Mrúz ze Sokola Sezimovo Ústí? Čtěte Milevské noviny!

Dále se dozvíte, že se realizačními týmy u mládežnických družstev FC ZVVZ Milevsko přes zimu prohnal silný vítr a doslova nezůstal kámen na kameni. Kdo koho bude trénovat, a co vedlo oddíl k těmto změnám? Středeční tisk vám dá jasnou odpověď.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace