Kdy a kam

  • Po stopách Rožmberků

    pondělí 16.7 19:00 - Třeboň, Masarykovo náměstí

    Kostýmovaná prohlídka městem, začátek u kašny na Masarykově náměstí.

  • Československá každodennost - České Budějovice mezi válkami

    pátek 22.6 až středa 29.8 - České Budějovice - radnice - výstavní síň

    Výstava k připomenutí 100. výročí vzniku ČSR.

Zobrazit všechny události
 

Milevští mladší žáci vyšli proti Motoru střelecky naprázdno. Za hosty exceloval syn slavného otce

MILEVSKO – Náročné víkendové dvojkolo proti dvěma přímým konkurentům ze středu tabulky rozehráli mladší žáci HC Milevsko 2010 sobotním zápasem na domácím ledě proti Motoru České Budějovice. Utkání bylo velmi vyrovnané, ale hosté z krajského města měli přece jen o něco vyrovnanější a zejména bruslařsky kvalitnější tým. Pod výhru 3:0 se výraznou měrou podepsal nejlepší hráč utkání a budějovický syn slavného otce – Václav Nedorost mladší, jehož tatínek dlouhá léta působil v NHL nebo v ruské KHL a v současné době je vůdčí osobností A týmu Motoru. Jeho syn se pod výhru nad Milevskem podepsal jedním gólem a asistencí. Naopak domácí vzduchotechnici vyšli střelecky úplně naprázdno, přestože měli k dispozici i čtyři dvojnásobné přesilovky v pěti proti třem.

Mladší žáci: HC Milevsko 2010 – HC Motor České Budějovice 0:3 (0:1, 0:0, 0:2). Branky a nahrávky: 5. Nedorost (Dušák), 43. Michalec (Nedorost), 54. Konzal (Vazač).

Další zajímavosti přineseme ve středečních Milevských novinách. Zápas zhodnotí trenér Michal Štych a obránce Jan Hlavín. A také našim čtenářům prozradíme, jak si mladší žáci vedli v Táboře, kde hrají zítra – tedy v neděli 14. ledna.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace