Kdy a kam

  • Old Steam Boat - Jazz Band

    pondělí 23.10 19:30 - Lázně Aurora, Třeboň

  • La Traviata - opera

    pondělí 23.10 19:00 - České Budějovice, Metropol

Zobrazit všechny události
 

Mladý táborský fotograf otevřel výstavu pro hospic

TÁBOR – Táborský fotograf Michal Kaczor připravil další výstavu, která pomůže Domácímu hospici Jordán. Nazval ji Momenty a věnoval ji památce svého dědečka. Barvy, nálady, místa, pocity, postoje nebo prozření, všechny tyto momenty fotografie Michala Kaczora zachycují. „Některé jsou silné jako paže bojovníka a jejich prožití nám uvízne v hlavě jednou provždy. Jiné zase nevýrazné a proplují nenápadně jako plachetnice rozplývající se v dáli za mořským obzorem. Všechny k nám však patří a splétají pestrobarevná plátna našich existencí,“ popsal autor.

 Výstavu Michal Kaczor opět umístil do prostor čokolaterie Café Budík a zahájil ji v sobotu 9. září večer. Úvodní slovo pronesla kromě autora také ředitelka a zakladatelka táborského hospice Marie Sovadinová, o hudební doprovod se v průběhu večera postaral David Kaczor. Všechny vystavené fotografie jsou prodejní, veškerý výtěžek z jejich prodeje pak autor věnuje na konto Domácího hospice Jordán. Prohlédnout si je, popřípadě zamluvit ty, které se vám zalíbí, můžete až do 31. října. 

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace