Kdy a kam

  • Letní kino: Fakjů pane učiteli 2

    Úterý 14.8 - Milevsko - amfiteátr Domu kultury

    Začátek po setmění, v cca 20.30 hod.

  • Koncert skupiny HrajeTo na Stezce korunami stromů

    Úterý 14.8 19:00 - Lipno Nad Vltavou

    Koncert, harmonikářské duo z Českého Krumlova, které doprovází ti nejlepší bubeníci.

Zobrazit všechny události
 

Nová soutěž: Chcete pěknou detektivku?

Nabízíme napínavé čtení k vodě nebo pro letní večery. Ve hře je detektivka Pětidomí od jihočeského spisovatele Tomáše Přibyla, kterou letos vydalo nakladatelství Motto. Podle referencí je detektivka opravdu zdařilá a autor z Prachatic už píše další. A o čem je Pětidomí? Vyšetřování loupežného přepadení pošty vás vtáhne do děje osudů obyvatel pěti novostaveb v pražské lokalitě Pětidomí. Mladý horlivý parťák zkušené vyšetřovatelky málem přijde o život a nečekané rozuzlení případu postaví stárnoucí kriminalistku před hluboké lidské dilema... Ale to si možná přečtete, pokud se vám podaří k sobě přiřadit dvojice spisovatelů a jejich detektivů v níže uvedeném výčtu, pošlete nám správné kombinace na e-mail soutez@jihocesketydeniky.cz do 13. srpna - a budete mít kapku štěstí. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce detektivky.


Seřaďte tedy správně tyto dvojice:

1) Arthur Conan Doyle a) Hercule Poirot

2) Agatha Christie b) Věra Kostohryzová

3) Jiří Marek c) Sherlock Holmes

4) Tomáš Přibyl d) Karel Vacátko

V odpovědi uveďte své jméno, adresu, kontaktní telefon a do předmětu zadejte: Čtení k vodě. Jména výherců zveřejníme ve středu 15 .srpna.

Upozornění: Odesláním odpovědi na uvedenou adresu, vyslovujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů pro účely této soutěže. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Po ukončení soutěže budou osobní údaje všech soutěžících smazány a skartovány.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace