Kdy a kam

  • Závěrečný koncert trubačů

    neděle 21.10 10:30 - Písek, prostory u Kamenného mostu

    Koncert je vyvrcholením 8. mezinárodního trubačského semináře a účastnit se budou např. trubači z Liptovského Hrádku, Prešova či Trutnova nebo z Hranic na Moravě.

  • Veřejné bruslení

    neděle 21.10 14:00 - Zimní stadion Vimperk

Zobrazit všechny události
 

Nové vydání Týdeníku Strakonicko: Polní nemocnice na hradě i s pacientem na kapačkách?

STRAKONICE – Naposledy před volbami. Bouřlivá debata na zastupitelstvu ve Strakonicích o politické reklamě a překvapivé díky protivné opozici. O Václavské pouti nebude program před domem dětí a mládeže? Polní nemocnice na hradě i s pacientem na kapačkách? Až do 28. října bude Týdeník Strakonicko přinášet zajímavosti a perličky z oslav 100. výročí vzniku republiky. Knihovna ve Strakonicích slaví a knihovnice vzkazují: Kniha tříbí jazyk a učí nás přemýšlet. Jakou knihu dámy z knihovny přečetly jako první? Rehabilitace v nemocnici má nový antigravitační chodník. Co to je? Tomáš Andrlík z Blatné se z mistrovství světa v závodech leteckých modelů opět vrátil jako vítěz. Jaké to v Japonsku bylo? Diamantoví manželé: Jiřina Špánová si Josefa namluvila sama. Kouzelné povídání o lásce, která i hory přenáší. V Čejeticích rozdali poháry nejúspěšnějším hasičským týmům sezony na Strakonicku. Jak to nakonec dopadlo a kdo se stal novou Miss hasičkou? Nová sezona v házené startuje. S jakými cíli a v jakém rozpoložení jdou strakoničtí muži po sestupu z nejvyšší soutěže znovu do první ligy?

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace