pondělí 22.10 10:00 - Písek, Senior Point

Přednáší Ing. Věra Mikulíková.

• Krysí dům

pondělí 22.10 19:00 - Sezimovo Ústí, Spektrum

Pevnost padla. Nejlepší tým vyloupil Soběslav

Soběslavští se v závěru tlačili do branky, jak jen mohli. Ani po zmatku z 84. minuty ale neudeřilo. Spartak letos doma poprvé padl, v sobotu podlehl pražské Admiře 0:1. , Autor: Josef Janda

Soběslavští se v závěru tlačili do branky, jak jen mohli. Ani po zmatku z 84. minuty ale neudeřilo. Spartak letos doma poprvé padl, v sobotu podlehl pražské Admiře 0:1.     Autor: Josef Janda

SOBĚSLAV – Atraktivní duel sledovali fanoušci v sobotu odpoledne v Soběslavi, kam přijela k utkání 7. divizního kola první Admira Praha. Čtvrté domácí vítězství v řadě ovšem Spartak více než dvěma stovkám svých příznivců nenabídnul. Soběslavští poprvé v sezoně doma neskórovali a po prohře 0:1 ztratili všechny body. Jediný zásah utkání zaznamenal hostující Vosický krátce před poločasem, kdy využil chyby soběslavské obrany po rohovém kopu.

Domácí se dvakrát dožadovali penalty za hraní rukou v šestnáctce, nebyli však vyslyšeni. V závěru atakoval pražskou branku i gólman Kuník, ani on se ale netrefil. Soběslavská pevnost tak padla podobně jako loni proti nejlepšímu týmu soutěže.

FK Spartak Soběslav – FK Admira Praha 0:1 (0:1), branka: 44. Vosický, rozhodčí Pálek – Mudra, Vrchota, ŽK (0-3): 28. Štefan, 86. Vosický, 88. Šimek, 210 diváků.

Soběslav: Kuník – Maršík (46. Chotovinský), Suchan, Hromada, Zeman – Bouchal – Mazouch, Kutner, Vaněk – Nohava (81. Podráský) – Dvořák (63. Smetana).

Admira: Jungr – Herc, Fric (84. Majer), Čácha, Vosický, Kurek (90. Panýrek), Fingerhut (52. Pavlata), Čížek, Zahálka, Štefan (66. Šimek), Horák.

Ve středečním Týdeníku Táborsko zhodnotí duel trenér Soběslavi Radek Hajič. V čem byl soupeř lepší? Co naopak chybělo jeho svěřencům? Kde se stala chyba při inkasované brance?

Gólman Soběslavi Martin Kuník přidá pohled z branky. Mohl gólu nějak zabránit? Přiblíží také situaci ze závěru zápasu, kdy se vydal podpořit při rohovém kopu útok.

Trenér Admiry Praha František Peřina promluví o kvalitách domácího týmu. Jaké má vedoucí Admira letos ambice? To a mnohem více o fotbale ve středečních papírových novinách.