středa 19.9 17:00 - Hluboká nad Vltavou, KC Panorama

• Společný koncert

středa 19.9 19:00 - Písek, Koncertní síň Trojice

Petr Rímský & Misitu, Jan Spálený a Petr Vašina.

Inline hokejisté Písku poprvé prohráli - nezvládli nájezdy

PÍSEK - V neděli 6. května pokračovala na píseckém zimním stadionu 1. liga - divize západ v inline hokeji druhým dvoukolem. V prvním duelu hostili Písečtí tým Jsmeinline a výsledek byl dlouho na vážkách. V polovině utkání svítil na ukazateli stav 3:3 a hrající trenér Písku Milan Bláha starší nebyl s výkonem svých svěřenců a spoluhráčů spokojený. Zbývající dvě čtvrtiny vyhráli domácí o gól a po závěrečném hvizdu se radovali z dvougólového vítězství. Ve druhém duelu Písečtí hostili béčko extraligového pražského Roller Stormu. Před poslední čtvrtinou vedli o dva góly, ale hosté třemi brankami skóre otočili ve svůj prospěch na 5:6. Písečtí v závěru utkání dokázali srovnat na 6:6 a o vítězi rozhodovaly samostatné nájezdy. V těch byli lepší Pražané, kteří domácím připravili první prohru v soutěži.

ILHC Písek - Jsmeinline 7:5 (2:1, 1:2, 2:1, 2:1)
Branky a nahrávky Písku: 2. Duchoň (Bláha st.), 10. Vítovec (Šulek), 15. Šulek (Bednařík), 28. Bláha st. (Šulek), 31. Šulek (Bednařík, Bláha st.), 37. Bláha ml. (Bednařík), 42. Vítovec (Bednařík)
Písek: Scholler, Reindl - Vítovec, Bláha ml., Ondřej, Petele, Duchoň, Šebesta, Šulek, Bednařík, Bláha st., Oudes, Rod

ILHC Písek - IHC Roller Storm Praha B 6:7 po s.n. (2:1, 2:2, 1:0, 1:3 - 0:1)
Branky a nahrávky Písku: 11. Petele (Šulek), 12. Duchoň (Bednařík), 16. Šulek, 22. Bláha st. (Dlouhý, Bláha ml.), 36. Bednařík (Dlouhý), 47. Dlouhý (Bednařík)

Fotogalerie je z utkání Písku s týmem Jsmeinline.