Kdy a kam

  • Velikonoční výstava - vernisáž

    Úterý 20.3 18:00 - Sezimovo Ústí, galerie Spektrum

    Tradiční ukázky velikonočních dekorací sezimáckých žen a jejich hostů. Vernisáž zahájí dětský folklorní soubor Dubínek. Výstava je přístupná do 25.3.2018.

  • Tomáš Klus - koncert

    Úterý 20.3 19:00 - České Budějovice, Café Klub Slavie

Zobrazit všechny události
 

MIG21 a jejich tour Svoboda není levná věc. V Písku už 6. dubna

AKTUALIZOVÁNO - 15.3.2018 14:38

PÍSEK - Skupina MIG21 vyjíždí v dubnu na druhou část svého turné s názvem Svoboda není levná věc a navštíví i Písek, kde v kulturním domě zahrají v pátek 6. dubna.

Na koncertu samozřejmě zazní osvědčené a léty prověřené hity a samozřejmě novinky v čele s písničkou Svoboda není levná věc.
„Každoroční hledání názvu turné je na celém tom turné asi ta nejtěžší věc. Adeptů na název bylo letos mnoho, namátkou: Jakostní tour, Šňůra perel sviním, Panďuláci tour, Kdy už tam budem tour, Svaté tour, Cool Tour, atd. Ale náš poslední singl se jmenuje Svoboda není levná věc, takže sami vidíte, že je to přesně ten název, který jsme hledali," vzkazuje kapela MIG 21 fanouškům.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční 6. dubna v Kulturním domě v Písku, jsou již v prodeji na www.centrumkultury.cz nebo www.ticketstream.cz či na pokladnáchKD a DFŠ.

MIG 21 vystoupí v pátek 6. dubna od 20 hodin v kulturním domě v Písku.

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace