Kdy a kam

  • Listování: F. Backman - Co by můj syn měl vědět o světě

    středa 17.1 18:30 - Milevsko - kino

    Scénické čtení. Účinkuje Lukáš Hejlík.

  • Korálek ke korálku - vernisáž výstavy

    středa 17.1 17:00 - Tábor, Galerie 140

    Korálkové šperky, květiny, stromečky z korálků, vánoční a velikonoční ozdoby a další dekorace. Křest knihy o korálkovém tvoření. Výstava fotoobrazů J. Rychteckého na téma korálky a Afrika. Korálková dílnička pro děti. Výstava potrvá do 17.2.

Zobrazit všechny události
 

Omlazené Sokolky v premiéře na nováčka nevyzrály

PÍSEK - V sobotu 6. září odstartoval další ročník nejvyšší soutěže žen, česko-slovenská interliga. Domácí tým vstoupil do soutěže bez mnoha opor minulé sezony - Veroniky Malé, Michaely Součkové, Nikoly Palasové, které odešly do pražské Slavie. Kateřina Vrabcová přerušila kariéru a na soupisce píseckého týmu chybí i dvě loňské brankařky - Eliška Šíbrová a Eliška Brožová. Ke všemu zlému se v závěru přípravy zranila i střelkyně Andrea Königová, která bude chybět minimálně první polovinu sezony. Za této situace byl nový mladý kouč Ondřej Václavek postaven před nelehkou situaci, postavit konkurenceschopný tým. Úkolu se ujal s mladickou vervou, do týmu zabudoval hodně nových hráček a Sokol Písek bude zřejmě v celé soutěži patřit k nejmladším. Důležité pro další budoucnost písecké ženské házené je, že mladý trenér svému novému týmu hodně věří. V prvním duelu sezony přivítaly písecké házenkářky nováčka nejvyšší soutěže HC Plzeň, který ke svému historicky premiérovému vystoupení v interlize přijel také s hodně mladým kádrem a nakonec si odvezl první bod.

Sokol Písek – HC Plzeň 26:26 (13:15)

Sestava a branky Písku: Chalušová, Preslová - Boorová 3, Kozáková 5, Michková, Rusfelová 2, Líbalová, Svobodová 2, Kovářová 9/3, Talafousová 1, Bullová 1, Benešová 1/1, Pošustová 1, Kalčíková 1, Dvořáková, Růžičková

Nejvíce branek HC Plzeň: Šelaisová 7/6, Drozdová 5, Pešičková 3, Bubeníková

 

Více, včetně rozhovoru s trenérem Ondřejem Václavkem a barevnou fotostranou píseckých házenkářských modelek, ve středečních Píseckých postřezích.

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace