Kdy a kam

 • Jak na počítač – školení pro začátečníky

  pondělí 23.4 8:30 - Písek, Městská knihovna

  Základy používání PC – soubory, složky, word, excel, internet, e-mail apod. Věnovat se Vám bude i individuálně lektor Mgr. Petr Bruncvík. Určeno pro začátečníky všech věkových kategorií.

 • Pohádková klubovna

  pondělí 23.4 15:00 až 16:00 - Písek, Městská knihovna

  Čtení, vyprávění a dramatizace pohádek i jiných příběhů pro děti mladšího školního věku.

Zobrazit všechny události
 

Opilí cyklisté padali z kol. Záchranáři měli práci

JIŽNÍ ČECHY - V sobotu 14. dubna kolem 13. hodiny vyjeli policisté a zdravotníci v Písku do ulice Na Stínadlech. Měl tam být sražený cyklista, navíc v bezvědomí. Zdravotníci cyklistu probrali a nakonec se zjistilo, že se na jízdu posilnil alkoholem a při přejíždění zpomalovacího pruhu upadl. Dechová zkouška ukázala více jak 1,5 promile alkoholu. Celá situace však mohla dopadnout i tragicky. Stačilo, aby kolem projíždělo nákladní vozidlo. Další opilec upadl z kola přímo na návsi v Litvínovicích u Českých Budějovic kolem druhé hodiny odpolední.

Opět vyrazili na místo policisté i záchranáři. Cyklista byl s podezřením na zlomeninu klíční kosti převezen do nemocnice. Policisté zjistili, že také on je ovlivněn alkoholem, v dechu mu naměřili 1,7 promile.  

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Juhele 

  Reagovat

   

  To nebyl cyklista, ale pijan na kole

  Vloženo 15.4.2018 21:59:38

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace