Kdy a kam

  • Komentované prohlídky Vodárenské věže

    pátek 22.6 - České Budějovice, Vodárenská věž

    Technická památka mapuje prostřednictvím poutavých videoexpozic historii zásobování města vodou.

  • Kamarád nebo šelma

    pátek 22.6 - ZOO Hluboká nad Vltavou

    Program o bezproblémovém soužití lidí se psem, zaměřený hlavně na setkání s cizím psem.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Živé Milevsko - Anketa

Chcete v Milevsku workoutové hřiště?

 
 
 
 
 
 

Písecký Adam Vyskočil je mistrem republiky na malé motorce

PÍSEK - Není mnoho Písečáků, kteří se mohou pyšnit titulem mistr republiky. Tím nejčerstvějším je sedmiletý Adam Vyskočil, který získal titul republikového šampióna v silničních motocyklových závodech nejmenší kategorie Minimoto junior A od pěti do deseti let.

Kdy, jak a proč u Vyskočilů v Písku je vůně benzínu tou nejvoňavější se v rozhovoru s šéfem stáje, manažerem, sponzorem, mechanikem, trenérem a otcem mladého šampiona Michaelem Vyskočilem dočtete v rozhovoru v některém z příštích čísel Píseckých postřehů.

Sedmiletý Adam prozradí, jestli ho zajímá také jiný sport, kdo je jeho dospělým motorkářským vzorem a čeho by chtěl v sedle motocyklu dosáhnout.

Osmatřicetiletý otec mimo jiné vysvětlí, jak je složité dostat se k tréninku na domácím závodním okruhu v Písku na Hradišti, který byl k tomuto účelu postaven a je stále, i když pomalu, modernizován, a proč je vysokému píseckému politikovi a místostarostovi města Josefu Knotovi trnem v oku.     

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace