Kdy a kam

  • Jak na počítač – školení pro začátečníky

    pondělí 23.4 8:30 - Písek, Městská knihovna

    Základy používání PC – soubory, složky, word, excel, internet, e-mail apod. Věnovat se Vám bude i individuálně lektor Mgr. Petr Bruncvík. Určeno pro začátečníky všech věkových kategorií.

  • Pohádková klubovna

    pondělí 23.4 15:00 až 16:00 - Písek, Městská knihovna

    Čtení, vyprávění a dramatizace pohádek i jiných příběhů pro děti mladšího školního věku.

Zobrazit všechny události
 

Písečtí basketbalisté jsou v semifinále první ligy

PÍSEK - Neděle 15. dubna 2018 se do historie píseckého basketbalu zapíše zlatým písmem. Písečtí zaznamenali největší úspěch, když postoupili do semifinále první ligy mužů. Ve čtvrtfinále play off, hrané na tři vítězné zápasy, zdolali Slavoj Litoměřice v poměru 3:1 na zápasy a v semifinále je čeká vítěz základní části, jediný profesionální klub v první lize - Královští Sokoli Hradec Králové. Tento tým se netají nejvyššími ambicemi, proto se mají fanoušci píseckého basketu nač těšit, neboť ani Sršni ještě nechtějí historicky nejúspěšnější sezonu končit.

Pátek 13. dubna
Slavoj Litoměřice - Sokol Sršni Písek 64:86 (21:23, 34:44, 47:71)
Neděle 15. dubna
Sokol Sršni Písek - Slavoj Litoměřice 84:64 (16:15, 40:28, 66:52)

Ve středečních Píseckých postřezích oba duely zhodnotí trenér Sršňů Miroslav Janovský. Fotogalerie je z nedělního píseckého zápasu. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace