neděle 23.9 19:00 - Strakonice, Kavárna Železářství U Šulců

• Písně Třicetileté války

neděle 23.9 18:00 - Synagoga Český Krumlov

Vokálně instrumentální soubor dobových nástrojů CHAIRÉ PŘÍBRAM.

Písek prohrál podruhé v řadě a chvost se přibližuje

PÍSEK - V utkání šestého kola České fotbalové ligy chtěli Písečtí v domácím prostředí bodovat, když z minulého kola přijeli z Dobrovice s prázdnou. A hned po čtyřech minutách jejich přání nabylo reálnou podobu. Jakub Held zřejmě odkoukal od svého bratra Martina gólové střely z dálky, kterými se prezentoval v předešlých utkáních, a krásnou trefou poslal Písek do vedení. Jenže hosté, kteří se stejně jako domácí nacházeli ve spodní polovině tabulky, vycítili, že domácí celek stále hledá tvář a není naladěn na vítěznou vlnu. Po šesti minutách gólově srovnali krok a v závěru utkání přidali vítěznou trefu, která znamenala druhou prohru Písku v řadě a nebezpečný propad blízko chvostu tabulky.

FC Písek – SK Převýšov 1:2 (1:1)
Branky: 4. J. Held – 10. J. Černý, 78. Holec
Rozhodčí: Lafek – Šafránková, Žáková. ŽK: 2:1 (58. Milec, 75. Voráček – 90. Živný). Diváků: 249
FC Písek: Hajdušek – Benetka, Vacovský, Holý, Hanzlík – J. Held (76. Ric), Milec, Januška, Voráček (87. Petřík) – M. Held (65. Hrachovec), Pinc (76. Presl)
Převýšov: Dunda - Vyšehrad, Černý, Veselka, Kosař, Doležal - Hašek, Labík, Koubek, Novák - Korba. Střídali: Bastin, Sedláček, Jarkovský, Živný, Holec