Kdy a kam

 • Závěrečný koncert trubačů

  neděle 21.10 10:30 - Písek, prostory u Kamenného mostu

  Koncert je vyvrcholením 8. mezinárodního trubačského semináře a účastnit se budou např. trubači z Liptovského Hrádku, Prešova či Trutnova nebo z Hranic na Moravě.

 • Veřejné bruslení

  neděle 21.10 14:00 - Zimní stadion Vimperk

Zobrazit všechny události
 

Pracovník pošty ukradl pytel peněz. Část schoval na pracovišti, část měl u sebe

PÍSEK - Od prosince řešili písečtí kriminalisté ztrátu peněz na písecké poště, podezřelý byl od začátku jeden ze zaměstnanců. To se také potvrdilo. Po policejním zadržení muž kriminalistům vydal část peněz, které měl u sebe, zbývající bankovky kriminalisté zajistili v úkrytu na pobočce. Mladík z Písecka nic ze zpronevěřených peněz neutratil, kriminalisté celou částku zkompletovali.

 

Na kriminalisty se obrátil 13. prosince zástupce pošty s podezřením, že během směny o den dříve kdosi manipuloval s ceninovými pytli a na pražskou centrálu vyexpedoval o jeden méně. Kriminalisté ve spolupráci s pracovníky pošty pohotově zmapovali pohyb svážených ceninových pytlů a podezření padlo na jednoho z místních zaměstnanců. Kriminalisté muže vypátrali a zadrželi. 

Mladého muže, který v zaměstnání s penězi manipuloval, zřejmě zlákala vidina řešení vlastní komplikované životní situace, jeden z pytlů měl schovat a část z obnosu si vzít k sobě. Vyšetřování případu stále pokračuje, ve středu 10. ledna proběhl další výslech obviněného, který se k činu doznává a svého selhání lituje.

Včera vyšetřovatel předal zajištěné peníze zpět do rukou oprávněných pracovníkům pošty. Šlo o sto kusů zajištěných bankovek.

Kriminalisté proti muži zahájil trestní stíhání pro podezření ze spáchání trestného činu zpronevěra a vyšetřování případu dále pokračuje. Díky rychlé spolupráci policie a pošty se celý obnos vrátí brzy tam, kam patří.

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • pavel 

  Reagovat

   

  lituje , že mu ta krádež nevyšla !

  Vloženo 12.1.2018 17:29:17

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace