Technická památka mapuje prostřednictvím poutavých videoexpozic historii zásobování města vodou.

Program o bezproblémovém soužití lidí se psem, zaměřený hlavně na setkání s cizím psem.

Živé Milevsko - Anketa

Chcete v Milevsku workoutové hřiště?

Rezerva třetiligové Čížové na body nedosáhla

ČÍŽOVÁ – Zápasem mezi Čížovou a Albrechticemi pokračoval písecký okresní přebor. Oba týmy jsou v tabulce na velice rozdílných místech, zatímco domácí Čížová se trápí u dna tabulky, Albrechtice stále bojují o stříbro. Od začátku utkání na hřišti dominovali hosté a už v 11. minutě otevřel skóre Martin Klimeš. Domácí hráči se mezi sebou stále hádali namísto toho, aby hráli, a tak na sebe druhý a třetí gól nenechal dlouho čekat. Čížovští snížili před koncem poločasu z penalty, kterou proměnil Roman Zahrádka. Ve druhé půli se dvěma góly postarala Čížová o drama, ale za stavu 3:3, převzali otěže zápasu znovu hosté a dalšími dvěma trefami, si vystřelili tři body.

TJ Sokol Čížová B – TJ Albrechtice nad Vltavou 3:5(1:3)

Branky: Zahrádka 2, Slabý – Klimeš 2, Velek, Lidinský, Zeman