Kdy a kam

  • Hudební sklepy - Něžná noc

    pátek 19.10 19:30 - Milevsko, Galerie M

    Blanka Šrůmová a Jan Sahara Hedl.

  • Svatohavelské posvícení

    pátek 19.10 16:00 - Prachatice, Muzeum

    Upečte si metynku a vyzkoušejte krouhání a šlapání zelí.

Zobrazit všechny události
 

Stará závodní auta potěšila milovníky motorismu

PÍSECKO – Opět po roce na Písecko zavítala Rallye Berounka Revival. Závod startoval v sobotu dopoledne v Radotíně a jednotlivé etapy zavedly jezdce až do Písku. Posádky se dostaly například i do lomu v Kožlí u Čížové, kde jsme pořídili přiloženou fotogalerii. Po sobotě vedla průběžné pořadí posádka Ladislav Hubálek - Ondřej Hašek, kteří jedou s BMW 323. Soutěž je vypsaná pro cestovní historické vozy vyrobené do roku 1985, novější vozy dostávají podle stáří bodovou penalizaci.

Závod jede i posádka z Písecka – s Mazdou 323 GTX závodí se startovním číslem 128 Pavel Vokatý z Kožlí u Čížové a Michal Bláha z Malčic. Včerejší část závodu se bohužel neobešla bez kolize. Při přejezdu po veřejných komunikacích, kde musejí závodníci dodržovat předpisy, havarovala jedna z posádek před Novou Vsí u Čížové. Řidič skončil v nemocnici. 

Do letošního ročníku se přihlásilo 128 posádek. V nedělní části jich podle organizátorů pokračuje 111. Dnešní etapa začala na Staré Živohošti.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace