Kdy a kam

  • Dětem: Vokoňovi – divadelní představení

    neděle 24.9 17:00 - Tábor - stánek na náměstí

  • Bernartický cyklokros

    neděle 24.9 - Bernartice - vrch Posvátný

    Závod dětí a mládeže do 14 let v 10.30 hod., kadeti, kadetky, juniorky a ženy - start ve 13 hod., hlavní závod juniorů a mužů ve 14 hod. Přihlášky stačí podat až na místě, výdej start. čísel od 9 hod. Podle posledních zpráv dorazí i český reprezentant a cyklokrosový mistr republiky z r. 2015 Adam Ťoupalík.

Zobrazit všechny události
 

Stará závodní auta potěšila milovníky motorismu

PÍSECKO – Opět po roce na Písecko zavítala Rallye Berounka Revival. Závod startoval v sobotu dopoledne v Radotíně a jednotlivé etapy zavedly jezdce až do Písku. Posádky se dostaly například i do lomu v Kožlí u Čížové, kde jsme pořídili přiloženou fotogalerii. Po sobotě vedla průběžné pořadí posádka Ladislav Hubálek - Ondřej Hašek, kteří jedou s BMW 323. Soutěž je vypsaná pro cestovní historické vozy vyrobené do roku 1985, novější vozy dostávají podle stáří bodovou penalizaci.

Závod jede i posádka z Písecka – s Mazdou 323 GTX závodí se startovním číslem 128 Pavel Vokatý z Kožlí u Čížové a Michal Bláha z Malčic. Včerejší část závodu se bohužel neobešla bez kolize. Při přejezdu po veřejných komunikacích, kde musejí závodníci dodržovat předpisy, havarovala jedna z posádek před Novou Vsí u Čížové. Řidič skončil v nemocnici. 

Do letošního ročníku se přihlásilo 128 posádek. V nedělní části jich podle organizátorů pokračuje 111. Dnešní etapa začala na Staré Živohošti.

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace