Kdy a kam

  • Po stopách Rožmberků

    pondělí 23.7 19:00 - Třeboň, Masarykovo náměstí

    Kostýmovaná prohlídka městem, začátek u kašny na Masarykově náměstí.

  • Loutkové pohádky Boďi Jaroměř

    pondělí 23.7 - Protivín, Dům kultury

    Kašpárek na skalním hradu – od 10.00 hod., O Zubejdě Solimánské – od 15.00 hod.

Zobrazit všechny události
 

V sobotu se pojede extrémní trail ve Vlksicích

 Autor: Ilustrační foto

    Autor: Ilustrační foto

VLKSICE - Quarter Ranch Rybárna ve Vlksicích nedaleko Milevska zve jezdce na koních, ponících a třeba i oslících v sobotu 14. července na závody Extrem trail. A stejně tak zve i diváky, aby si přišli užít nevšední podívanou. Jezdci nemusí být registrovaní, ale měli by vědět, do čeho jdou a mít s trailem nějakou zkušenost.Trail imituje pohyb s koněm v přírodě. Jezdec a kůň tedy překonávají nejrůznější překážky jako jsou můstky, lávky, schody nebo na ně čekají třásně, tak jakoby v přírodě museli projít třeba olistěným křovím. Jak prozradil Miloš Vyhlídal z Quarter Ranche Rybárna, připraveny budou soutěže pro věkové kategorie od nejmenších dětí po dospělé a také tři kategorie obtížnosti. Závodit se tedy bude zhruba v patnácti kategoriích. Disciplíny budou jak pro jezdce v sedle, tak pro ovládání koně z ruky. Pro nejvyšší kategorie jde o kvalifikační závody na Extrem trail asociace těchto jezdců.

Divákům bude k dispozici zázemí s dobrým výhledem a možnost občerstvení. Závody začnou v 9 hodin ráno a potrvají do podvečera.


Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace