Kdy a kam

 • Po stopách Rožmberků

  pondělí 23.7 19:00 - Třeboň, Masarykovo náměstí

  Kostýmovaná prohlídka městem, začátek u kašny na Masarykově náměstí.

 • Loutkové pohádky Boďi Jaroměř

  pondělí 23.7 - Protivín, Dům kultury

  Kašpárek na skalním hradu – od 10.00 hod., O Zubejdě Solimánské – od 15.00 hod.

Zobrazit všechny události
 

Z vymahačů dluhu se stali vyděrači

PÍSECKO - Písečtí kriminalisté řeší případ vydírání a nebezpečného vyhrožování. Dva muži řešili majetkové spory s dalším mužem za hranicí zákona. Koncem května a počátkem června muže několikrát kontaktovali a požadovali po něm podepsání listin o uznání dluhu na nájemném. Za hranou zákona byly výhrůžky, že pokud jim nevyhoví a nepodepíše, špatně dopadne. Muž pod nátlakem dokumenty podepsal. Dvojice ve výhrůžkách pokračovala i při dalších setkáních, například když si muž odnášel osobní věci z pronajatého objektu, který je majetkem jednoho z podezřelých. Klasické řešení dluhů soudní cestou připadalo mužům zřejmě příliš zdlouhavé. Nevybrali si však dobrý způsob, sami teď čelí trestnímu stíhání.

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Vyděrači jsou zločinci. Dlužník, který nesplácí dluhy, je sprostý zloděj, s kterým nelze mít slitování. Bohužel současní čeští vládci mají na zloděje jiný pohled. Proč asi?

  Vloženo 12.7.2018 08:00:26

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace