Kdy a kam

  • Jak na počítač – školení pro začátečníky

    pondělí 23.4 8:30 - Písek, Městská knihovna

    Základy používání PC – soubory, složky, word, excel, internet, e-mail apod. Věnovat se Vám bude i individuálně lektor Mgr. Petr Bruncvík. Určeno pro začátečníky všech věkových kategorií.

  • Pohádková klubovna

    pondělí 23.4 15:00 až 16:00 - Písek, Městská knihovna

    Čtení, vyprávění a dramatizace pohádek i jiných příběhů pro děti mladšího školního věku.

Zobrazit všechny události
 

Žáci a studenti budou soutěžit v orientačním běhu

TÁBOR – V areálu Komora v Táboře se v pátek 27. dubna uskuteční již popáté soutěž v orientačním běhu ve štafetách pro školy z celých jižních Čech. Předchozího ročníku se zúčastnilo 40 dvoučlenných štafet a vítězná družstva získala poháry a medaile. Závod tradičně pořádá spolek SC verb-sport.

Akce je určena žákům základních a středních škol, kteří budou soutěžit ve třech kategoriích. Pro děti 1. až 5. tříd je určena kategorie HD15, pro žáky druhého stupně ZŠ a nižších tříd víceletých gymnázií je určena kategorie HD69 a studenti středních škol nad 15 let budou soutěžit v kategorii HDS.

Dvoučlenné štafety může vyslat kterákoliv škola, je však nutné včasné přihlášení. Řádné přihlášky jsou přijímány do 19. dubna, výjimečně do 23. dubna. Všechny potřebné informace o připravovaném závodě lze získat na stánkách https://sites.google.com/site/zavod20180427/ nebo na stránkách pořadatele www.vebr-sport.cz.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace