Kdy a kam

  • Dětem: Vokoňovi – divadelní představení

    neděle 24.9 17:00 - Tábor - stánek na náměstí

  • Bernartický cyklokros

    neděle 24.9 - Bernartice - vrch Posvátný

    Závod dětí a mládeže do 14 let v 10.30 hod., kadeti, kadetky, juniorky a ženy - start ve 13 hod., hlavní závod juniorů a mužů ve 14 hod. Přihlášky stačí podat až na místě, výdej start. čísel od 9 hod. Podle posledních zpráv dorazí i český reprezentant a cyklokrosový mistr republiky z r. 2015 Adam Ťoupalík.

Zobrazit všechny události
 

Závody kolců v Radobytcích nabídly skvělou zábavu

RADOBYTCE – To byla podívaná! Kdo v sobotu 22. července zaváhal a nevyrazil na závody kolců do Radobytců u Mirotic, může litovat. Konal se tu už 18. ročník akce, kterou pořádají místní dobrovolní hasiči. Tradici zábavných soutěží položili před lety při setkání rodáků a ze závodů udělali něco, bez čeho by snad ani léto v Radobytcích nemohlo existovat. Pořadatelům letos zamotala hlavu nečekaná účast v kategorii dětí, kde se přihlásilo dokonce 17 posádek s dospělým řidičem. Jela se tedy proti původnímu plánu i kvalifikace. Spoustu zábavy si davy diváků užily také v dospělé kategorii, kde také nebyla nouze o dramatické souboje a zábavné momenty. O tom ale více ve středečních Píseckých postřezích, teď nabízíme fotogalerii.

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace