Kdy a kam

  • Staročeská konopická po 60 letech

    sobota 21.7 15:00 - Řepice - venkovní pódium

    Vystoupí řepičtí ochotníci.

  • Jóga v parku

    sobota 21.7 - Tábor - v parku u popraviště na Pražském sídlišti

    Vhodné pro všechny - začátečníky i pokročilé. Každou sobotu od 9.30 do 10.30 hod. Karimatku s sebou. V případě nepříznivého počasí se cvičení ruší.

Zobrazit všechny události
 

Poděbradova ulice je otevřena

STRAKONICE – Ulice Krále Jiřího z Poděbrad je průjezdná. Skončila několikaměsíční uzavírka kvůli generální rekonstrukci. Sice není ještě zcela hotovo, chybí dodělat části chodníků, ale obyvatelé této lokality už mohou jezdit po novém asfaltovém koberci a už je nebude obtěžovat hluk strojů nebo štvát zablácené boty při procházením stavbou.

Rekonstrukce si vyžádala 16 milionů korun. Místostarosta Rudolf Oberfalcer podotkl, že v opravách ulic se bude pokračovat. Rozjetá je rekonstrukce Švandovy ulice, v příštím roce by se město chtělo pustit do ulice Šmidingerovy.

Přímo v Poděbradově ulici se ve středu 6. prosince před polednem symbolicky přestřihla páska. Ještě předtím tudy několikrát projel čistící vůz. Pásku přestřihli všichni tři pánové z vedení města – starosta Břetislav Hrdlička, místostarostové Josef Štrébl a Rudolf Oberfalcer, a za zhotovitele Petr Čechal, ředitel společnosti Robstav pro závod Písek.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace