Kdy a kam

  • Výlov rybníka Zadní topič

    středa 17.10 - Blatná, rybník Zadní topič

  • Lutz Hubner: Úča musí pryč!

    středa 17.10 19:00 - České Budějovice, Jihočeské divadlo

    Činohra. Režie Ivan Krejčí.

Zobrazit všechny události
 

Policie pátrá po chlapci a dívce, kteří utekli z diagnostického zařízení

JIŽNÍ ČECHY - Českobudějovičtí kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po dvou pohřešovaných svěřencích, kteří utekli z Dětského diagnostického zařízení na Českobudějovicku. Oběma je třináct let. Hledá se Petr Karala, který pochází z Jihlavska, vypadá o něco starší, je romského původu, štíhlý, má tmavé vlasy a černé oči. Na sobě měl šedé tričko s potiskem a šedé kraťasy. Utekl 30. července ještě s dalším svěřencem,který již byl vypátrán. Zároveň se hledá také třináctiletá Sarah Chloe Breuker, která je bydlištěm z Jindřichohradecka a dne 29. července se nevrátila do diagnostického zařízení z povolené vycházky.

 

Dívka vypadá na 14 - 15 let, je hubené postavy, má dlouhé hnědé vlasy a modré oči. Byla oblečena do růžového trička s krátkým rukávem, světlých kalhot, růžových bot Nike a měla stahovací vak značky Adidas.

Kdo by měl jakékoli poznatky k pobytu hledaných dětí, ať kontaktuje nejbližší služebnu Policie České republiky nebo přímo na linku tísňového volání 158.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace