Kdy a kam

  • Cestujeme

    středa 19.9 17:00 - Hluboká nad Vltavou, KC Panorama

    Gruzie - vyprávět bude Ing. Ivan Kubát.

  • Společný koncert

    středa 19.9 19:00 - Písek, Koncertní síň Trojice

    Petr Rímský & Misitu, Jan Spálený a Petr Vašina.

Zobrazit všechny události
 

Poznáte muže na fotografii? Policie žádá o pomoc

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Policisté z Českých Budějovic pátrají po totožnosti muže, který posprejoval budovu muzea. Podle kamerového záznamu ze dne 5. června kolem půl páté ráno neznámý pachatel, pravděpodobně muž zachycený na fotografii, v Českých Budějovicích u předního i zadního vchodu do Jihočeského muzea v Dukelské ulici pomaloval či posprejoval kamenné schodiště obrazcem kosočtverce a nápisem STB.

Pravděpodobně nejde o běžný vandalismus, ale pachatel čin spáchal v souvislosti s návštěvou politiků v jihočeské metropoli.

Policisté žádají každého, kdo by měl jakékoli informace k totožnosti muže na fotografii, aby je oznámili prostřednictvím linky 158, popřípadě přímo vyšetřovateli případu Petru Texlerovi na telefonní lince 974 226 669. Současně také vyzývají muže zachyceného na fotografii, aby se sám přihlásit na Obvodním oddělení policie v Českých Budějovicích, aby vysvětlil své jednání či přítomnost na místě činu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace