Kdy a kam

  • Cestujeme

    středa 19.9 17:00 - Hluboká nad Vltavou, KC Panorama

    Gruzie - vyprávět bude Ing. Ivan Kubát.

  • Společný koncert

    středa 19.9 19:00 - Písek, Koncertní síň Trojice

    Petr Rímský & Misitu, Jan Spálený a Petr Vašina.

Zobrazit všechny události
 

Medvědí pohádky u Křišťanovického rybníka se dětem líbily. A budou další

 Autor: Tomáš Přibyl

    Autor: Tomáš Přibyl

PRACHATICKO/KŘIŠŤANOVICE – Desítky rodičů s dětmi přilákaly Medvědí pohádky na travnatou pláž Křišťanovického rybníka na Prachaticku. Včera odpoledne se tu s nimi představilo liberecké divadlo Rolnička v rámci festivalu Křikulet – křišťanovického kulturního léta. A pohádky sledovali i lidé, kteří se sem přišli v ideálním počasí slunit a koupat.

 

Křišťanovický rybník ležící bezmála osm set metrů nad mořem opět potvrdil, že je oblíbeným výletním místem zejména pro obyvatele Prachatic. Hlavně z nich se totiž rekrutovali diváci nedělní pohádky, kterou tu připravili organizátoři Křikuletu.

Letos o prázdninách šlo u Křišťanovického rybníka už o druhé divadelní představení pro nejmenší diváky a rozhodně ne poslední. Příští neděli 15. července od tří hodin odpoledne se zde mohou děti těšit v případě příznivého počasí na pohádku Pinocchio divadla s názvem Já to jsem a ve středu 18. července tu bude Studio dell Arte hrát od osmnácti hodin jeden z nejslavnějších milostných příběhů na světě o Romeovi a Julii.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace