Kdy a kam

  • Letní kino: Fakjů pane učiteli 2

    Úterý 14.8 - Milevsko - amfiteátr Domu kultury

    Začátek po setmění, v cca 20.30 hod.

  • Koncert skupiny HrajeTo na Stezce korunami stromů

    Úterý 14.8 19:00 - Lipno Nad Vltavou

    Koncert, harmonikářské duo z Českého Krumlova, které doprovází ti nejlepší bubeníci.

Zobrazit všechny události
 

Na vimperském Vodníku se budou o víkendu prohánět modeláři s RC OffRoad modely

 Autor: Ilustrační foto z galerie pořadatelů 2017

    Autor: Ilustrační foto z galerie pořadatelů 2017

VIMPERK – Vimperský areál Vodník bude o víkendu hostit už čtvrté setkání modelářů s RC OffRoad modely. Pro veřejnost bude nejzajímavější sobota, kdy se tu uskuteční celodenní expediční závod modelů v lese ale i soutěž o nejhezčí model a také ukázka bitvy druhé světové války s RC modely.

 

Areál je pro modely a modeláře přímo rájem. Je možné tu vyrazit s modely do lesa, kdo má lodní modely, může se s nimi prohánět po místním rybníku a pro rychlé modely aut a formulí je možné využít určitě i in-line dráhu v tomto sportovním a rekreačním areálu na okraji Vimperka.

 

Modeláři se sem sjedou už v pátek, ale to hlavní je čeká v sobotu. V deset hodin dopoledne je na programu začátek celodenního expedičního závodu RC OffRoad modelů v lese. Po zahájení závodu se uskuteční ukázka bitvy druhé světové války s modely a v průběhu dne se bude konat ještě několikrát. V jednu hodinu odpoledne se modeláři dozví, kdo má nejhezčí model a na noc je připraven ještě od dvaadvaceti hodin trialový závod.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace