Kdy a kam

 • Ferdinand Bučina: Vzpomínka na Javorník

  Čtvrtek 23.3 16:00 - Prácheňské muzeum v Písku

  O unikátním cyklu fotografií z období protektorátu a téměř zapomenutém fotografovi přednášejí Jan Freiberg, kurátor fotografie a Tomáš Rasl, fotograf, vnuk Ferdinanda Bučiny. Doplněno ukázkami.

 • Setkání přemyslovských měst

  Čtvrtek 23.3 9:30 až 16:30 - Kulturní dům v Písku

  Po zahájení akce starostkou města Písku Mgr. E. Vanžurovou poté následuje krátký kulturní program a vystoupení nám. MK ČR PhDr. A. Matouškové a ředitele správy NPÚ ČB Mgr. P. Pavelce. Od 12.00 jsou na programu vzájemné návštěvy zástupců infocenter všech zastoupených měst, od 13.30 komentovaná prohlídka města Písku a prohlídka kulturních zařízení v Písku.

Zobrazit všechny události
 

Naboural a ujel. Viděli jste nehodu ve Vimperku - policie žádá o pomoc

VIMPERK - Dopravní policisté ve Vimperku žádají veřejnost o spolupráci. Šetří dopravní nehodu, ke které došlo v pátek 6 ledna kolem deváté hodiny večer a její viník z místa nehody ujel.

Ze zavinění dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič, dosud nezjištěného vozidla, který narazil ve Smetanově ulici ve Vimperku do zaparkovaného vozidla Škoda Octavia. Podezřelý řidič z místa ujel a nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Škoda Octavia je odhadem 20 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky  této události o informace. Veškeré informace k dopravní nehodě, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254

Diskuse k článku - 1 příspěvek

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • písečák 

  Reagovat

   

  ...na silnicích jezdí hodně blbců, pokaždé když jedu vidím hovada co neukazují směrovkama, co telefonují, co předjížději kde nemaji, co stojí kde nemaji atd. - policie by měla jezdit i v civilu a okamžitě postihovat ! Když to vidím já (určitě i jiní), jistě by to viděli i oni. Pokutovat, tím vychovávat blbce a zároveň na nich vydělávat na své náklady, Jednoduché ale asi nerealizovatelné, nebo snad by to šlo?

  Vloženo 11.1.2017 16:42:09

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace