Kdy a kam

  • Může být amatér umělcem

    pátek 21.9 - Soběslav, Městská knihovna

    Výstava amatérských kreseb a obrazů Martina Žaldy.

  • Whisky & Kilt Golf Open

    pátek 21.9 - Hluboká nad Vltavou, Golfový klub

    Golfový turnaj.

Zobrazit všechny události
 

Prachatice zvou na mezinárodní open air festival Jazz!Yes!

PRACHATICE – V pátek 13. července v podvečer bude prachatické Velké náměstí od osmnácti hodin hostit už třetí ročník místního jazzového festivalu pod širým nebem Jazz!Yes! Ten ve městě nahradil festival Bohemia Jazz Fest, který v Prachaticích tradičně býval, ale město a jeho organizátoři se nedohodli na výši podpory z městského rozpočtu. Podobně jako v Českých Budějovicích a v Písku.

 

Jazz!Yes! letos nabídne hodně pestrou jazzovou směs muzikantů pocházejících z Čech, přes Švédsko až z Ruska. „Nejblíže k modernímu pojetí jazzu má švédsko-slovensko-český projekt Alf Carlsson/Jiří Kotača Quartet. Zpěvem a kombinací lidové a jazzové hudby nás potěší kvartet Sisa Feher and Fehero Rocher. O závěr večera se postará osmičlenný projekt ruského kytaristy a skladatele Igora Ochepovského,“ uvedl programový pracovník pořádajících Kulturních a informačních služeb Města Prachatic Miroslav Čertík.

Vstupné na Jazz!Yes! je zdarma.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace